Reference

Udělejte si představu o nabízených službách: podívejte se na zajímavé projekty, kterých jsem se účastnil.

Naleznete zde výběr pouze některých větších či dlouhodobých projektů. Malé a repetitivní projekty vynechávám, jelikož Vám chci ukázat především projekty různorodé a užití rozmanitých technologií.

Kontaktujte mě

Projekty roku 2022

E-shop autodílů

Komplexní e-shop autodílů pracující s databází TecDoc. Napojen na různé dodavatele a synchronizován s informačním systémem klienta. Ve výstavbě.

Má účast: Kompletní realizace veřejné části, včetně práce s TecDocem a programování grafické šablony. Veškerá napojení na dodavatele a interní systém.
Technologie: Symfony, JavaScript, TecDoc, MariaDB.

Portál logistické společnosti

Realizována webová prezentace, informační systém a mobilní aplikace. Veřejná část umožňuje objednání přepravy a zobrazení blogových článků. Privátní sekce slouží jednak jako administrace k webové části, zároveň informační systém spravuje přepravy, zásilky, klienty a další informace. Mobilní aplikace synchronizuje data z reálného provozu a kurýrům umoňuje práci s QR kódy zásilek. Brzy vystavujeme.

Má účast: Kompletní zpracování frontendu, backendu, privátní sekce i mobilní aplikace. Klient dodal vlastní grafiku.
Technologie: React, Api Platform, React Native.

E-shop s dětským oblečením

Umožňuje prodávat oblečení s různými parametry (velikost, barva, materiál, ...), e-shop hlídá skladové zásoby a je napojen na platební bránu. Produkty a vše související s e-shopem může klient spravovat v administraci.

Má účast: Kompletní zpracování, včetně tvorby grafické šablony pro WooCommerce.
Technologie: WooCommerce, MariaDB.

E-shop s ploty a oplocením

Technologicky se nejedná o složitý web, ale bylo zajímavé vytvářet kalkulátor řešený na míru klientovi. Všechna data kalkulátoru jsou napojena na skladové karty, které je možné spravovat v administraci.

Má účast: Kalkulátor na míru a napojení na košík.
Technologie: PrestaShop, JavaScript.

Zajímavé technologie

Pokladní systém s EET

Pokladní systém pro dotykové obrazovky. Data jsou ukládána buď na server nebo přímo do zařízení (dle konfigurace).

Má účast: Programování modulu pokladny a administrace - včetně QML grafických komponent. Programování komunikace s periferii jako tiskárna a čtečka čárových kódů. Spoluúčast na realizaci databáze.
Technologie: QT 5 (C++), architektura klient-server, systém Linux.

Receptová váha

Embedded zařízení do pekařského a gastro průmyslu, které umožňuje obsluze přesně navážit ingredience a dodržet postupy receptury. Receptury je možné vytvářet z počítače.

Má účast: Kompletní vypracování software + rozhraní pro komunikaci s různými váhovými převodníky. Komunikace s počítačem.
Technologie: SCADA systém Promotic, komunikace s váhovými můstky přes protokol ModBus nebo přímé čtení hodnoty z RS-485.

Vzdálená správa mobilních zařízení

Projekt zaměřený na ochranu mobilních telefonů zaměstnanců. Skládá se ze serverové části (API + administrátorská konzole) a několika klientských modulů.

Má účast: Šifrovací modul, modul pro zamezení přístupu k zakázaným aplikacím a zabezpečená komunikace se serverem.
Technologie: Klient pro Android, server ovládán přes webové rozhraní. Komunikace založena na digitálních certifikátech a CA. Řešeno i rozšíření pro telefony s odemčeným root přístupem.

Rád vypracuji i Váš projekt

Kontaktujte mě