Služby

Firmám i jednotlivcům nabízím profesionální služby a své letité zkušenosti v oboru ICT.

Působím především jako programátor se speciálním zaměřením na počítačovou bezpečnost a umělou inteligenci.
V praxi jsem se účastnil mnoha různorodých projektů, proto Vám chci nabídnout širokou škálu IT služeb - nejenom programování.

Rád se dohodnu na dlouhodobé spolupráci s Vámi, Vašim týmem, ale i na samostatném vypracování zadání.

Kontaktujte mě
Služby pro firmy a jednotlivce

Do začátku
Něco nového
Inovujme

Nenašli jste, co potřebujete? Domluvíme se individuálně.

Nabídka pro ICT firmy a vývojové týmy

  • Nenašli jste, co potřebujete? Domluvíme se individuálně.

O mně

V ICT oboru mám zálibu již od mládí - nejdříve to byl pouze osobní zájem, později jsem vystudoval vysokou školu VŠB-TUO se zaměřením na informační technologie.
Během studií jsem získával praxi formou přivýdělků u několika firem, kde jsem pracoval především na webových projektech a jako správce sítě i administrátor serverů.

Absolvoval jsem také půlroční stáž ve Finsku, kde jsem se zdokonaloval v angličtině. Součástí zahraničního programu byla praxe u místní pobočky firmy Tieto a finské lokální firmy.

Po studiích jsem zůstal s vysokou školou v kontaktu a po domluvě se zapojil do výuky předmětů zaměřených na programování, počítačovou bezpečnost a umělou inteligenci. Znalost těchto oborů jsem mohl předvést, mimo jiné, díky osobnímu zájmu na sebevzdělávání se formou absolvovaných kurzů a školení, účastí na odborných konferencích a samostudiem s využitím poznatků v praxi.

Od té doby nabízím rozmanité portfolio služeb, které jsem schopen realizovat díky bohatým teoretickým znalostem napříč ICT oborem a také praktickým zkušenostem s různorodými projekty.

Je to již více než 12 let, co se věnuji programování a ICT oboru, stále ale kladu důraz na zdokonalování se, studium aktuálních trendů a osvojování si nových technologií.

Zaujala Vás nabídka?

Kontaktujte mě